| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbia |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 104 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | blacking |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Plunge Lock (Botton Lock) |
| Тип складаного | викидний |
| Товщина клинка | 2.5 мм |