| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 98 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 160 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Материал чехла | Екошкіра |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | туристичний, фултанг |
| Товщина клинка | 3.2 мм |