| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес лопаты | |
| Вес | 780 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 150 мм |
| Додаткові функції фікс | Сокира, Пилка, Відкривачка |
| Общая длина | 430 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | лопата, сокира, тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 1.8 мм |