| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CRKT |
| Вес | 35 г |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество инструментов | 8 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Похідний |
| Функции | Ложка, Виделка, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 6 - 8 мм, Шліцева викрутка, Карабін |