| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 272 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен, Метал |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish, paint |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 3 мм |