| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Вес | 275 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Количество инструментов | 11 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Ножиці, Пила по дереву, Шило, Бітотримач, Серейтор, Інструмент для зняття ізоляції, Набір біт (12 шт) |