| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 73 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 167 см |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AUS 8A |
| Тип фіксованого | туристичний, фултанг, тактичний |
| Товщина клинка | 3 мм |