
399 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 140 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 94 мм |
| Додаткові функції скл | кресало |
| Общая длина | 211 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.5 мм |