| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Додаткові функції фікс | Пилка, Компас |
| Общая длина | 250 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Материал чехла | Екошкіра |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 2 мм |