| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 70 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 188 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | bead blasting |
| Сталь | 7Cr17MoV |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 2.8 мм |