| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Вес | 25 г |
| Высота | 9 мм |
| Длина | 58 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 34 мм |
| Количество инструментов | 6 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | X55CrMo14 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Брелок, Mini |
| Функции | Ніж малий, Пилка для нігтів, Шліцева викрутка маленька, Ножиці, Пінцет, Зубочиска |