| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Вес | 26 г |
| Высота | 4.5 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 54.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 34 мм |
| Количество инструментов | 11 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | X55CrMo14 |
| Тип мультитулу | Брелок, Спеціалізований |
| Функции | Ніж, Пилка для нігтів, Шліцева викрутка маленька, Лінійка, Пінцет, Ножиці, Зубочиска, Голка, Ручка |