| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Вес | 100 г |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Количество инструментов | 7 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | X55CrMo14 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Інструмент для зняття ізоляції, Пінцет, Зубочиска, Штопор, Шило |