| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Вес | 150 г |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 31.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Количество инструментов | 10 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | X55CrMo14 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Пила по дереву, Плоскогубці, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Інструмент для зняття ізоляції, Хрестова викрутка, Зубочиска, Пінцет, Шило, Штопор |