| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес | 110 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 88 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 12 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Виделка, Відкривачка для консервів, Ножиці, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Ложка, Штопор, Шило, Пилка для нігтів, Керн, Хрестова викрутка маленька |