| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tramontina |
| Вес | 185 г |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Материал рукоятки | Полипропилен |
| Тип | Мусат |
| Пользовательские характеристики | |
| Абразив | Метал |
| Довжина робочої поверхності | 203 мм |
| Кількість рівнів заточки | 1 |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Тип точила | Ручне |