| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramontina |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 520 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 500 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 635 см |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Материал чехла | Відсутній |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | sanding polished |
| Сталь | SAE 1070 |
| Тип фіксованого | мачете |
| Товщина клинка | 2.2 мм |