| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Browning |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 216 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 208 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 7Cr17MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3 мм |