| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Browning |
| Материал чехла | Кожа |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 220 см |
| Матеріал руків'я | Дерево, Метал |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 7Cr17MoV |
| Тип фіксованого | туристичний, фултанг |
| Товщина клинка | 2.5 мм |