| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbia |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 282 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 285 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | туристичний, сокира |
| Товщина клинка | 3.5 мм |