| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 310 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 300 см |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish, paint |
| Сталь | 440C |
| Тип фіксованого | туристичний, мисливський, фултанг |
| Товщина клинка | 3.8 мм |