| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 249 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 130 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 270 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Нейлоновий шнур |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | туристичний, сокира, фултанг |
| Товщина клинка | 2.5 мм |