| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 260 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Додаткові функції фікс | Рибочистка, Склобій |
| Общая длина | 285 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | для дайвінгу |
| Товщина клинка | 3.2 мм |