| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 130 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Додаткові функції скл | стропоріз, склобій, отвір під темляк |
| Общая длина | 206 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |