| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 206 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 126 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 242 см |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний, фултанг |
| Товщина клинка | 3.6 мм |