| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 88 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 205 см |
| Матеріал руків'я | Алюміній, Венге |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |