| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Вес | 221 г |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Количество инструментов | 9 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Шило, Бітотримач, Пила по дереву, Інструмент для вилучення гачка, Серейтор, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Ножиці, Набір біт (12 шт) |