| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Browning |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 215 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 7Cr17MoV |
| Тип фіксованого | туристичний, мисливський |
| Товщина клинка | 4 мм |