| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 230 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440C |
| Тип фіксованого | туристичний, тактичний |
| Товщина клинка | 2.4 мм |