| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROXON |
| Вес | 138 г |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 104 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Количество инструментов | 2 |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Повнорозмірний |
| Функции | Ніж, Ножиці |