
517 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Вес | 130 г |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 72 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Количество инструментов | 9 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Серейтор, Шліцева викрутка маленька, Шило, Інструмент для зняття ізоляції, Відкривачка для консервів, Пилка для нігтів |