| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 56 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | брелок |
| Общая длина | 215 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Ratchet Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 1.8 мм |