| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbia |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 102 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Додаткові функції фікс | Склобій, Отвір під темляк, Відкривачка |
| Общая длина | 220 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип фіксованого | керамбіт |
| Товщина клинка | 2.5 мм |