| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 192 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Додаткові функції фікс | Склобій, Отвір під темляк, Компас, Свисток, Точилка, Кресало |
| Общая длина | 265 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440C |
| Тип фіксованого | тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 3 мм |