| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 151 г |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 104 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Количество инструментов | 8 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |