| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 800 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції фікс | Ніж, Кресало, Свисток, Молоток, Отвір під темляк, Стропоріз |
| Общая длина | 354 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип фіксованого | сокира, тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 12 мм |