| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 862 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Додаткові функції фікс | Ніж, Пилка, Відкривачка, Склобій, Компас, Отвір під темляк, Молоток, Кресало, Свисток |
| Общая длина | 420 см |
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип фіксованого | сокира, тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 5 мм |