| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 807 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 71 мм |
| Додаткові функції фікс | Пилка, Кресало, Свисток |
| Общая длина | 355 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен, Метал |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип фіксованого | сокира, тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 4.5 мм |