| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 153.8 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 144.3 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 258.3 см |
| Матеріал руків'я | Алюміній, Венге |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | мисливський, туристичний |
| Товщина клинка | 2.69 мм |