| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 252 г |
| Высота | 31 мм |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Количество инструментов | 7 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований |
| Функции | Молоток, Цвяходер, Кусачки, Плоскогубці, Пила по дереву, Ніж, Хрестова викрутка, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка велика, Пилка для нігтів, Серейтор |