| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 210 г |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Количество инструментов | 9 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ложка, Ложка чайна, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Виделка, Ніж, Лопатка, Штопор, Багатофункціональний гачок, Шило |