| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerber |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 188 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк, серейтор |
| Общая длина | 200 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.5 мм |