| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 117 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 215 см |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.5 мм |