| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Додаткові функції фікс | Пилка, Сокира, Гайковий ключ 10 мм, 12 мм, 14 мм, Отвір під темляк, Склобій, Кресало, Свисток, Біта двостороння, Відкривачка, Кирка, Ніж |
| Общая длина | 770 см |
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип фіксованого | лопата, сокира, тактичний, туристичний |
| Товщина клинка | 2 мм |