| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 318 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Додаткові функції фікс | Кресало, Стропоріз, Абразив алмазний, Склобій, Свисток |
| Общая длина | 243 см |
| Матеріал руків'я | Прогумований пластик |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип фіксованого | тактичний, фултанг, туристичний, мисливський |
| Товщина клинка | 3.5 мм |