| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 142 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Fiberglass |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | stonewash |
| Сталь | 440 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3.3 мм |