| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 126 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 205 см |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3.3 мм |