| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 185 г |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 112 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Количество инструментов | 8 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ложка, Виделка, Ніж, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Ліхтарик, Компас, Шило, Штопор |