| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 120 г |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Количество инструментов | 6 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Виделка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Ложка, Ніж, Серейтор, Штопор |