| Вес с ножнами | |
|---|---|
| Вес | 77 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Общая длина | 195 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | satin finish |
| Сталь | 440 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 3 мм |